Neohodnoceno

Automatická vakuová pumpa pro muže Fireman's

Jak snadno a rychle zkvalitnit erekci? S automatickou vakuovou pumpou Fireman's ve vyzývavě červené barvě to jde prakticky bez práce....

Můžeme doručit do:
13.6.2023
Položka byla vyprodána…
Objednáno
Kód: 12660_RED
1 340 Kč
Kategorie: Vakuové pumpy
Položka byla vyprodána…

Jak snadno a rychle zkvalitnit erekci? S automatickou vakuovou pumpou Fireman's ve vyzývavě červené barvě to jde prakticky bez práce.

Do pumpy zasunete penis, stisknete tlačítko a o vše ostatní se už postará sama. Vy se akorát můžete přes transparentní tubus kochat tím, jak váš penis nabíhá do tloušťky i délky. Na tubusu je dokonce stupnice v centimetrech, abyste mohli kontrolovat výsledky v číslech.

Jakmile budete spokojení, tak vytváření vakua snadno vypnete stejným tlačítkem a necháte podtlak zhruba deset minut působit. Pak už jen stačí zmáčknout tlačítko pro uvolnění podtlaku a uspokojit svým naběhlým a pěkně tvrdým pyjem partnerku či partnera.

Pumpa je svou velikostí určená spíše pro malý až středně velký penis a manžeta je vyrobená z mírně elastického silikonu. Manžeta je navíc speciálně tvarovaná tak, aby lépe obepla penis a zajistila tím lepší utěsnění pumpy.

Čištění je hračka - manžetu i část s motorkem můžete z tubusu snadno sundat a tubus pak můžete propláchnout vodou.

Pro snadnější zasunutí penisu do pumpy používejte lubrikační gel na vodní bázi.

TIP: Nově nabytou erekci vám pomůže déle udržet erekční kroužek.

  • Rozměry: celková délka 28 cm, vnitřní délka tubusu 19 cm, vnitřní průměr tubusu 5,5 - 5 cm, průměr otvoru v manžetě cca 3 cm (mírně elastické)
  • Barva: červená (transparentní)
  • Materiál (neobsahuje ftaláty): SAN, silikon, ABS
  • Baterie: 2x AAA (nejsou součástí balení)
  • Výrobce: California Exotic Novelties (USA)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: