Neohodnoceno

Automatická vakuová pumpa pro muže Renegade Powerhouse Pump (NS Novelties)

Jak snadno a rychle dosáhnete lepší erekce? Vyzkoušejte vakuovou pumpu Renegade Powerhouse Pump, u které stačí zmáčknout pár tlačítek....

 

Můžeme doručit do:
21.6.2023
Položka byla vyprodána…
Objednáno
Kód: 18382_BLACK
1 740 Kč
Kategorie: Vakuové pumpy
Položka byla vyprodána…

Jak snadno a rychle dosáhnete lepší erekce? Vyzkoušejte vakuovou pumpu Renegade Powerhouse Pump, u které stačí zmáčknout pár tlačítek.

Pumpa má transparentní válec s měřicí stupnicí v centimetrech – můžete sledovat, jak se do vašeho penisu hrne krev a jak se postupně zvětšuje a zpevňuje. Odnímatelná manžeta je měkká a elastická, takže se přizpůsobí velikosti vašeho nádobíčka a zajistí lepší utěsnění pumpy.

Tlačítkem M+ pumpu zapnete, M- vypnete. Stejnými tlačítky přepínáte mezi 4 stupni intenzity sání. Tlačítkem Valve uvolníte podtlak. Vedle tlačítek najdete světelnou indikaci stavu nabití a zvolené intenzity.

Použití je jednoduché. Vsuňte ochablý penis do pumpy a zapněte sání o potřebné intenzitě. Po cca 15 minutách, kdy váš penis mohutně a tvrdě stojí, podtlak uvolněte, penis vytáhněte, zaškrťte erekčním kroužkem a vrhněte se do akce.

Pro lepší vytvoření podtlaku můžete okraj pumpy nalubrikovat trochou gelu na vodní bázi. Čistěte teplou vodou a jemným mýdlem, případně speciálním dezinfekčním prostředkem na erotické pomůcky.

TIP: Pumpa bude lépe těsnit, když své intimní partie dohladka oholíte.

  • Rozměry: celková délka 31 cm, vnitřní délka tubusu 21 cm, vnitřní průměr 6 cm
  • Barva: transparentní, černá
  • Materál: akryl, TPR
  • Baterie: interní akumulátor (nabíjení USB kabelem)
  • Doba provozu: 2 hodiny (na nejvyšší výkon)
  • Doba nabíjení: 2,5 hodiny
  • Výrobce: NS Novelties (USA)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: