Neohodnoceno

BDSM sada 8 dílů růžová

Oddejte se divokým milostným hrám s BDSM sadou erotických hraček v elegantní černé barvě. Pestrý výběr různorodých pomůcek vám ozvláštní partnerské hrátky, ať už jste začátečníci nebo pokročilí.

8 dílná sada obsahuje:

Můžeme doručit do:
23.5.2024
Skladem
Kód: F2RUZOVA
449 Kč
Kategorie: BDSM, FETIŠ
Výhody

Oddejte se divokým milostným hrám s BDSM sadou erotických hraček v elegantní černé barvě. Pestrý výběr různorodých pomůcek vám ozvláštní partnerské hrátky, ať už jste začátečníci nebo pokročilí.

8 dílná sada obsahuje:

  • Důtky s třásněmi a rukojetí, která je opatřena praktickým poutkem k pověšení.
  • Roubík - tvrdá plastová kulička s otvory pro dýchání na nastavitelném řemínku.
  • Měkké bavlněné lano na bondage
  • Maska na oči s podšívkou  - je opatřena elastickou gumičkou.
  • Nastavitelná pouta na ruce a nohy - jsou podšita hebkým umělým kožíškem a ozdobena kovovými nýtky. 
  • Nastavitelný obojek s chlupatou podšívkou - je opatřen kovovým očkem, ke kterému lze karabinkou připnout vodítko.
  • Skřipce na bradavky

Prozkoumejte svět BDSM s touto úchvatnou 8dílnou sadou v něžné růžové barvě, která je stejně roztomilá, jako je provokativní! Ať už jste začátečník nebo zkušený dobrodruh, tato sada nabízí vše potřebné pro vzrušující zážitky.

Sada obsahuje důtky, které přidají šmrnc každé hrátky. Díky jejich pružnému designu můžete ovládat sílu každého úderu – od lehkého pohlazení po pevný švih. Ideální pro hru na trestání nebo odměňování!

Roubík s kuličkou je skvělý pro ty, kdo si chtějí vychutnat ticho svého partnera. Kulička pevně sedí v ústech, což zaručuje, že všechny steny zůstanou jen mezi vámi a vaším partnerem. Navíc dodává estetický prvek, který je nelze přehlédnout.

Lano na bondage je perfektně dlouhé a pevné, ale zároveň dostatečně jemné na kůži, aby nepoškrábalo. Můžete ho použít pro jednoduché i složité vázání, což dává prostor pro kreativitu a experimentování.

Maska na oči zvyšuje napětí tím, že odebere jeden ze smyslů – zrak. Tím se každý dotek stane intenzivnějším a nečekanějším. Je to skvělý doplněk pro zvýšení důvěry a posílení vazby mezi partnery.

Pouta na ruce i nohy jsou vybavena měkkým polstrováním, které zajišťuje pohodlí i při delších hrách. S robustními sponami se nemusíte obávat, že by došlo k nechtěnému uvolnění – bezpečnost především!

Obojek s vodítkem dodává prvek dominance a podřízenosti do vaší hry. Obojek je nastavitelný a vodítko dostatečně dlouhé pro hraní rolí nebo jen pro kontrolu pohybů vašeho partnera.

Skřipce na bradavky jsou ideálním nástrojem pro objevování bolestivých potěšení. S možností nastavení tlaku může každý najít tu správnou míru stimulace.

Tato sada není jen o fyzických hračkách; je to cesta k objevování nových emocionálních hloubek se svým partnerem. Ať už hledáte něco pro pikantní večer nebo pro hlubší exploraci vašich hranic, tato růžová sada je perfektním společníkem. Vhodná pro domácí použití, ale možná méně vhodná na veřejnosti – pokud ovšem nechcete opravdu upoutat pozornost!

  • Barva: Růžová
  • Materiál: polyester, polyuretan, kov, bavlna, plast, dřevo
  • Sada obsahuje (8 kusů): důtky, roubík s kuličkou, lano na bondage, masku na oči, pouta na ruce i na nohy, obojek s vodítkem, skřipce na bradavky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: