Neohodnoceno

Bezdrátové vibrační vajíčko s elektrostimulací E-Stim Love Ball (XOUXOU)

Toužíte objevit novou dimenzi rozkoše a zároveň potrénovat své pánevní svalstvo? Bezdrátové vibrační vajíčko s elektrostimulací XOUXOU E-Stim Love Ball zvládne obojí...

Můžeme doručit do:
28.6.2024
Skladem
Kód: 05982750000
Značka: XOUXOU
1 050 Kč –4 % 1 000 Kč
Kategorie: Vibrační vajíčka
KLADY: není potřeba žádný elektrostimulační zdroj ani kabely
Výhody

Toužíte objevit novou dimenzi rozkoše a zároveň potrénovat své pánevní svalstvo? Bezdrátové vibrační vajíčko s elektrostimulací XOUXOU E-Stim Love Ball zvládne obojí.

Vajíčko vás bude intenzivně rozmazlovat vrněním i brněním. Obě funkce mají samostatná tlačítka, takže je jen na vás, jakou kombinaci si pro své dobrodružství zvolíte. Těšit se můžete na 7 vibračních programů a 3 intenzity elektrostimulace.

Vajíčko má praktické poutko a ovládá se pomocí bezdrátového dálkového ovladače (dosah cca 5 m). Pro jeho provoz nepotřebujete žádný zdroj ani kabely (pro elektrostimulaci je potřeba dotknout se obou elektrod zároveň).

Vajíčko je vyrobené z hebkého a zdravotně nezávadného silikonu a je voděodolné (ve vodě však nesmíte zapínat elektrostimulaci). Nabíjí se pomocí USB kabelu.

Ovládání je snadné – vajíčko se zapíná/vypíná dlouhým stiskem tlačítka, které najdete na konci poutka. Vibrační a elektrostimulační programy se zapínají dlouhým stiskem příslušného tlačítka na ovladači, krátkým stiskem se přepínají jednotlivé programy.

K lubrikaci používejte výhradně gely na vodní bázi. Čistěte pomocí speciálního dezinfekčního prostředku na erotické pomůcky.

TIP: Celkový prožitek ze stimulace elektrickým proudem můžete zvýšit pomocí speciálního vodivého gelu.

UPOZORNĚNÍ: Elektroprogramy zapněte až poté, co je pomůcka plně zasunutá do vaginy. Před vytažením elektrostimulaci vypněte. Před zapnutím elektrostimulace vyprázdněte močový měchýř. Nepoužívejte na poškozenou, infikovanou nebo podrážděnou pokožku. Nepoužívejte, pokud máte kardiostimulátor nebo defibrilátor. Přestaňte používat, pokud se objeví bolest nebo nepříjemné pocity v pánevní oblasti. Nepoužívejte pomůcku orálně nebo análně. Nepoužívejte v těhotenství nebo při podezření, že jste těhotná. Nepoužívejte, pokud máte vaginální či urinální infekci. Nepoužívejte po operaci v oblasti pánevního dna ani 6 týdnů po porodu. Ujistěte se, že před umýváním je pomůcka vypnutá. Pokud máte zavedené nitroděložní tělísko, zkonzultujte použití s lékařem a ujistěte se, že je tělísko správně umístěno. Pokud máte jakékoliv pochybnosti, zkonzultujte použití pomůcky s lékařem.

  • Rozměry: celková délka 19 cm, délka vajíčka 7,2 cm, průměr 3,3 cm
  • Dosah dálkového ovladače: cca 5 m
  • Barva: černá
  • Materiál: silikon
  • Baterie: interní akumulátor (nabíjení pomocí USB kabelu)
  • Doba nabíjení: 60 minut
  • Doba provozu: cca 35 minut
  • Výrobce: XOUXOU

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: