Neohodnoceno

Chytré vibrační venušiny kuličky Lovelife Krush - ovládané mobilem

Vyzkoušejte chytré vibrační kuličky Lovelife Krush ovládané stiskem svalů či chytrým telefonem...

Můžeme doručit do:
15.6.2023
Položka byla vyprodána…
Objednáno
Kód: E25478
2 968 Kč 2 968 Kč / 1 ks
Kategorie: VENUŠINY KULIČKY, VAJÍČKA
Záruka: 2 roky
KLADY: možnost ovládání stiskem svalů nebo přes mobilní aplikaci 2 různé aplikace - jedna pro zábavu, druhá hlavně pro trénink silné vibrace
ZÁPORY: aplikace jsou pouze v angličtině
Položka byla vyprodána…

Vyzkoušejte chytré vibrační kuličky Lovelife Krush ovládané stiskem svalů či chytrým telefonem.

V menší kuličce se skrývá motorek, ve větší citlivé dotykové senzory. Kuličky sice neštěrchají, ale vibrace jsou silné a v manuálním módu je zapnete sevřením svalů pánevního dna (když svaly uvolníte, tak kuličky přestanou vibrovat).

Kuličky můžete ovládat i pomocí dvou aplikací pro chytré telefony, které výrazně rozšíří možnosti jejich využití - aplikaci "Tasl" využijete především jako osobního trenéra, aplikaci "OhMiBod Remote" pro zábavu. Obě aplikace jsou dostupné jak pro Android, tak iOS.

Kuličky jsou 100% voděodolné (IP67 - proti vniknutí vody až do hloubky jednoho metru po dobu 30 minut), vyrobené ze zdravotně nezávadného silikonu a mají praktické poutko pro snadné vytahování. Navíc k nim dostanete speciální poziční kolík pro umístění poutka do vhodné polohy.

Poutko slouží i jako anténa a v srdíčku na konci najdete port pro magnetické nabíjení.

K lubrikaci používejte výhradně gely na vodní bázi. Čistěte teplou vodou a jemným mýdlem, případně speciálním dezinfekčním prostředkem na erotické pomůcky.

Aplikace Tasl

Aplikace Tasl poslouží jako váš osobní trenér. Jakmile přes Bluetooth propojíte kuličky s telefonem, můžete si v aplikaci zapnout zábavný tréninkový program na Kegelovy cviky, který vás provede celým cvičením a řekne vám, co máte zrovna dělat. Odměnou vám budou slastné vibrace.

V aplikaci najdete kromě různých tréninkových programů také statistiky o vašem cvičení a přednastavené vibrační/pulzační programy, kterými se můžete odměnit po tréninku. Ty se však odemykají postupně po dosažení určitých cílů ve cvičení.

Aplikace vyžaduje iOS 8.0 a vyšší nebo Android 4.3 a vyšší.

Aplikace OhMiBod Remote

Aplikace OhMiBod Remote slouží pro zábavu. Umožňuje ovládat kuličky odkudkoliv ze světa, můžete přes ni videochatovat a posílat fotky a najdete v ní speciální funkci Oh! Dometer, která sleduje a zaznamenává vaše orgasmy. Nastavte si své týdenní cíle v dosahování orgasmu, nebo pošlete partnerovi upozornění, že jste orgasmu právě dosáhla.

Aplikace nabízí 4 zábavné režimy:

1) Přednastavené vibrační programy

2) Živé ovládání přejížděním prstem po obrazovce

3) Ovládání hlasem nebo zvukem

4) Tvorba vlastních vibračních programů

V aplikaci pro iOS najdete i možnost vibrací podle oblíbeného playlistu na Spotify nebo Apple Music a v aplikaci pro Apple Watch jedinečnou funkci PULSE, která využívá monitor srdečního tepu - kuličky pak vibrují podle aktuálního tepu (čím je rychlejší, tím jsou rychlejší i vibrace).

Aplikace vyžaduje iOS 10.0 nebo vyšší (hodinky 5.0 a vyšší), případně Android 5 a vyšší.

Rozměry: celková délka 20,5 cm (délka poutka 12 cm), max. průměr 3,4 cm
Hmotnost: 55 g
Barva: růžová
Materiál (neobsahuje ftaláty): silikon, ABS
Baterie: interní akumulátor (nabíjení pomocí magnetického USB kabelu)
Doba provozu: až 4 hodiny
Doba nabíjení: 1 hodina
Obsah balení: stimulátor, USB kabel, poziční kolík
Výrobce: Lovelife by OhMiBod (USA)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: