Neohodnoceno

Dilatátor (dlouhá ohebná sonda s kuličkami), 6 - 8 mm

Představujeme vám dilatátor - pomůcku, která se postará o dráždění močové trubice a prostaty takovým způsobem, jaký není žádným jiným nástrojem ani sexuální technikou možný!...

Můžeme doručit do:
2.5.2024
Položka byla vyprodána…
Objednáno
Kód: A7312
Značka: TWIXO Group
620 Kč –27 % 450 Kč
Kategorie: Do močové trubice
Položka byla vyprodána…
Dilatátor (dlouhá ohebná sonda s kuličkami), 6 - 8 mm
620 Kč –27 %
Výhody

Představujeme vám dilatátor - pomůcku, která se postará o dráždění močové trubice a prostaty takovým způsobem, jaký není žádným jiným nástrojem ani sexuální technikou možný!

Sonda je ohebná a vyrobená z kovových kuliček o dvou různých průměrech - jejich přechody se postarají o pořádně intenzivní stimulaci při zasouvání dovnitř i ven. Špička je pěkně zaoblená a na druhé straně najdete praktické poutko pro snadnou manipulaci.

Skvělé je, že do svých hrátek s dilatátorem můžete přizvat i partnerku nebo partnera. Hluboká penetrace penisu je dráždivá podívaná, protože když si sonda razí cestu vnitřkem, zvnějšku na spodní straně penisu můžete pozorovat její pohyb a dokonce ji i nahmatáte, když penis vezmete do dlaně. Pod kůží ucítíte klouzat cosi pevného.

Sonda je natolik dlouhá, že pronikne až do močového měchýře. Proto je potřeba dbát na dostatečnou hygienu. K desinfekci a čištění sondy používejte speciální čističe na erotické pomůcky.

Kromě hygieny je důležitá i dostatečná lubrikace. Kvalitním lubrikačním gelem důkladně namažte sondu i váš penis. Nejvhodnější a nejsnazší způsob je vstříknout lubrikační gel přímo do močové trubice (injekční stříkačkou bez jehly).

TIP: Začátečníkům doporučujeme začít s dilatací, tj. roztahování močové trubice, s jednoduchou hladkou sondou nejmenšího průměru (4 mm).

  • Rozměry: celková délka včetně kroužku 35 cm, zasunutelná délka cca 30 cm, průměr 6-8 mm
  • Barva: stříbrná
  • Materiál: nerezová ocel

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: