Neohodnoceno

Dilatátor (vroubkovaný) Dip Stick Ribbed, 8 mm

Představujeme vám dilatátor - věcičku, která zařídí dráždění vaší prostaty takovým způsobemjaký není žádným jiným nástrojem ani sexuální technikou možný! ...

Můžeme doručit do:
24.4.2024
Skladem
Kód: 38025_SILVER2
500 Kč –20 % 400 Kč
Kategorie: Dilatátory
KLADY: dá se použít oboustranně
Dilatátor (vroubkovaný) Dip Stick Ribbed, 8 mm
500 Kč –20 %
Výhody

Představujeme vám dilatátor - věcičku, která zařídí dráždění vaší prostaty takovým způsobem, jaký není žádným jiným nástrojem ani sexuální technikou možný

A tenhle má navíc zajímavé vroubkování (kuličky v řadě za sebou) po celé délce. Perfektně intenzivní stimulace zaručena!

Jen co se chladivý kov zlehka dotkne hlavičky vašeho penisu, přivíráte oči v trýznivém očekávání. Sonda pomalu a něžně krouží po žaludu, oddáváte se tomu pocitu. Na ústí močové trubice se objevuje kapička vzrušení. Tak moc vás to pohltilo. A když pak dilatátor bez zaváhání vklouzne na kousíček dovnitř, vy jen zalapáte po dechu...

Nerezová ocel je neporézní aseptický materiál, ale i přesto dbejte na důkladnou čistotu a sterilitu nástrojů i prostředí, aby nedošlo k zavlečení infekce. Pamatujte, že některé sondy (v závislosti na jejich délce) pronikají až do močového měchýře. K desinfekci všech nástrojů používejte speciální čističe na erotické pomůcky.

Velmi důležitá je i dostatečná lubrikace. Kvalitním lubrikačním gelem důkladně namažte sondu i váš penis. Nejsnazší způsob je vstříknout lubrikační gel přímo do močové trubice pomocí injekční stříkačky (bez jehly).

Sonda je použitelná oboustranně, za hladký konec se dobře drží. Tvar je rovný se zaoblenými špičkami na obou koncích, které usnadní zasouvání. Nemá žádné ostré hrany - kuličkové vroubkování je také hladké.

Začátečníkům doporučujeme začít s dilatací, tj. roztahování močové trubice, se sondou nejmenšího průměru (4 mm). Trénink dělá mistra a váš penis bude brzy připraven pojmout širší dilatátor včetně tohoto sexy krasavce ;)

 

  • Rozměry: celková délka 24 cm, délka zasunutelné části 17 cm, vnější průměr 8 mm
  • Barva: stříbrná
  • Materiál: nerezová ocel
  • Výrobce: Steel Power Tools

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: