Neohodnoceno

Dilatátor - kolík do penisu Steel Power Tools (8 mm)

Představujeme vám kolík do penisu pro dráždění močové trubice zevnitř. Užijete si s ním intenzivní stimulaci, jakou žádným jiným nástrojem ani sexuální technikou nedosáhnete!....

Můžeme doručit do:
29.5.2024
Položka byla vyprodána…
Objednáno
Kód: 38012_SILVER2
370 Kč –59 % 150 Kč
Kategorie: Dilatátory
Položka byla vyprodána…
Dilatátor - kolík do penisu Steel Power Tools (8 mm)
370 Kč –59 %
Výhody

Představujeme vám kolík do penisu pro dráždění močové trubice zevnitř. Užijete si s ním intenzivní stimulaci, jakou žádným jiným nástrojem ani sexuální technikou nedosáhnete!

Penis plug svým tvarem trochu připomíná patronu. Povrch dilatátoru je hladký a mírně zúžená špička usnadní zasouvání. Nemá žádné nebezpečné ostré hrany. Kolík není dutý, takže je vhodné jej před výstřikem vytáhnout.

Kroužek se pohodlně usadí za hlavičkou penisu, zatímco kolík zastrčíte do močové trubice. Díky tomu bude sám držet na místě. Kulička bude navíc bezvadně stimulovat uzdičku.

Nerezová ocel je odolný neporézní materiál, ale i přesto dbejte na dokonalou čistotu a sterilitu nástrojů i prostředí, aby nedošlo k zavlečení nepříjemné infekce do močové trubice. K dezinfekci a čištění používejte speciální čističe na erotické pomůcky.

Kromě hygieny je velmi důležitá dostatečná lubrikace. Kvalitním lubrikačním gelem důkladně namažte kolík i váš penis. Nejvhodnější a nejsnazší způsob je vstříknout lubrikační gel přímo do močové trubice (injekční stříkačkou bez jehly).

TIP: Začátečníkům určitě doporučujeme začít s dilatací (tj. roztahování močové trubice) s jednoduchou hladkou sondou nejmenšího průměru (4 mm).

  • Rozměry: délka kolíku 6 cm, max. průměr 8 mm, vnitřní průměr kroužku 30 mm
  • Barva: stříbrná
  • Materiál: nerezová ocel
  • Výrobce: Steel Power Tools

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: