Neohodnoceno

Dilatátor s katétrem - na cévkování, 8 mm

Zažijte intenzivní pocit rozkoše s katétrem, který vám umožní dráždit prostatu zevnitř. Taková stimulace vám zaručí velmi silný orgasmus. Dilatátor je navíc dutý, takže můžete stříkat podle libosti....

Můžeme doručit do:
12.12.2023
Položka byla vyprodána…
Objednáno
Kód: A1729
Značka: TWIXO Group
480 Kč –37 % 300 Kč
Kategorie: Do močové trubice
Položka byla vyprodána…
Dilatátor s katétrem - na cévkování, 8 mm
480 Kč –37 %

Zažijte intenzivní pocit rozkoše s katétrem, který vám umožní dráždit prostatu zevnitř. Taková stimulace vám zaručí velmi silný orgasmus. Dilatátor je navíc dutý, takže můžete stříkat podle libosti.

Dilatátor se používá jednostranně, na opačném konci se nachází vývod uzavřený kuličkou, kterou je možné zcela odšroubovat (nebo naopak zašroubovat a zastavit tak proudění tekutiny). Součástí katetru jsou i dva vyměnitelné nerezové kroužky, které snadno navlečete za žalud. Díky tomu můžete katetr nosit i delší dobu.

Měkká silikonová hadička je velmi poddajná a přizpůsobí se zahnutí penisu.

Nerezová ocel je odolný neporézní materiál, ale i přesto dbejte na dokonalou čistotu a sterilitu nástrojů i prostředí, aby nedošlo k zavlečení nepříjemné infekce. K desinfekci a čištění všech nástrojů a hraček používejte speciální čističe na erotické pomůcky.

Kromě hygieny je velmi důležitá i dostatečná lubrikace. Kvalitním lubrikačním gelem důkladně namažte sondu i váš penis.

  • Rozměry: celková délka 32 cm, zasunutelná délka cca 24 cm, průměr nerezových částí 8 mm, průměr hadičky 6 mm, vnitřní průměr prvního kroužku 28 mm, vnitřní průměr druhého kroužku 25 mm
  • Barva: stříbrná, transparentní
  • Materiál: silikon, nerezová ocel

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: