Neohodnoceno

Dvojitý vibrační erekční kroužek OptiMALE

Dvojitý vibrační erekční kroužek OptiMALE od Doc Johnson udělá z vašeho penisu snadno a rychle nástroj, který bude vám i partnerce či partnerovi přinášet spoustu potěchy...

Můžeme doručit do:
21.6.2023
Položka byla vyprodána…
Objednáno
Kód: 15498_GREY
999 Kč
Kategorie: EREKČNÍ KROUŽKY
KLADY: vodotěsný
Položka byla vyprodána…

Dvojitý vibrační erekční kroužek OptiMALE od Doc Johnson udělá z vašeho penisu snadno a rychle nástroj, který bude vám i partnerce či partnerovi přinášet spoustu potěchy. :)

Kroužky jsou vyrobené z mírně elastického silikonu, takže se postarají o potřebné zaškrcení penisu i varlat. Můžete se tedy těšit na lepší a déletrvající erekci. Menší kroužek určený na penis má z vnitřní strany stimulační výstupky a je určený spíše pro malé a středně velké nádobíčko.

K většímu kroužku jsou připevněny dvě vibrační patrony s 10 vibračními módy. Drží je silikonová lůžka, z nichž jedno má stimulační výstupky a druhé drážky. Patrony poslouží k vrnivému potěšení klitorisu, análku i varlat. Záleží na tom, s kým a jak si zrovna budete užívat. :)

Vibrační patrony jsou voděodolné.

K lubrikaci používejte výhradně gely na vodní bázi. Kroužek po hraní očistěte speciálním antibakteriálním sprejem na erotické pomůcky.

TIP: Kroužek se snadněji nasazuje na měkký penis. Při plné erekci to nemusí být pohodlné.

UPOZORNĚNÍ: Maximální doba nasazení bez přestávky by neměla přesáhnout 20 minut. V případě nesprávného použití hrozí trvalé poškození penisu. Pokud pozorujete bolest, změnu barvy penisu (do modra) či výrazný otok, kroužek okamžitě sundejte. Jestliže to není možné, okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc.

Pokud trpíte cukrovkou, onemocněním kardiovaskulárního systému nebo užíváte léky na ředění krve či psychofarmaka, zkonzultujte použití erekčního kroužku se svým lékařem.

  • Rozměry: celková délka 9 cm, vniřní průměry cca 2 cm a 3,5 cm (mírně elastické)
  • Barva: šedá, černá, modrá
  • Materiál (neobsahuje ftaláty): silikon, ABS
  • Baterie: 6xLR44 (jsou součástí balení)
  • Výrobce: Doc Johnson (USA)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: