Neohodnoceno

Erekční kroužek Firefly Halo Large (velký) - svítí ve tmě

Se svítícím erekčním kroužkem Firefly Halo Large v posteli jednoduše zazáříte. Postará se nejen o lepší a déletrvající erekci, ale i o světélkující show....

Můžeme doručit do:
22.7.2024
Skladem
Kód: 18191_BLUE
155 Kč –16 % 130 Kč
Kategorie: NEVIBRAČNÍ EREKČNÍ KROUŽKY
KLADY: po nasvícení svítí ve tmě
Erekční kroužek Firefly Halo Large (velký) - svítí ve tmě
155 Kč –16 %
Výhody

Se svítícím erekčním kroužkem Firefly Halo Large v posteli jednoduše zazáříte. Postará se nejen o lepší a déletrvající erekci, ale i o světélkující show.

Erekční kroužek je vyrobený z příjemně měkkého a elastického silikonu. Postará se o kvalitní zaškrcení penisu a příjemně se nosí. Na své si přijdou také milovníci efektů - stačí nechat kroužek chvilku na světle a pak ve tmě svítí.

K lubrikaci používejte výhradně gely na vodní báziČistěte teplou vodou a jemným mýdlem, případně speciálním dezinfekčním prostředkem na erotické pomůcky.

UPOZORNĚNÍ: Maximální doba nasazení bez přestávky by neměla přesáhnout 20 minut. V případě nesprávného použití hrozí trvalé poškození penisu. Pokud pozorujete bolest, změnu barvy penisu (do modra) či výrazný otok, kroužek okamžitě sundejte. Jestliže to není možné, okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc.

Pokud trpíte cukrovkou, onemocněním kardiovaskulárního systému nebo užíváte léky na ředění krve či psychofarmaka, zkonzultujte použití erekčního kroužku se svým lékařem.

  • Rozměry: vnitřní průměr 45 mm
  • Barva: modrá
  • Materiál: silikon
  • Výrobce: NS Novelties (USA)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: