Neohodnoceno

Erekční kroužek Humpballs (Oxballs)

Erekční kroužek Oxballs Humpballs zamezí odtoku krve z penisu a vám tak dopřeje pevnější erekci po delší dobuNebo kroužek nasaďte na varlata a užijte si pěkně slastné mučeníčko....

Můžeme doručit do:
22.5.2024
Skladem
Kód: E29890
Značka: Oxballs
160 Kč –25 % 120 Kč
Kategorie: NEVIBRAČNÍ EREKČNÍ KROUŽKY
KLADY: měkký a pružný materiál
Erekční kroužek Humpballs (Oxballs)
160 Kč –25 %
Výhody

Erekční kroužek Oxballs Humpballs zamezí odtoku krve z penisu a vám tak dopřeje pevnější erekci po delší dobu. Nebo kroužek nasaďte na varlata a užijte si pěkně slastné mučeníčko.

Je vyrobený ze speciálního materiálu FLEX-TPR, který vyniká svou neuvěřitelnou pružností a měkkostí - kroužek pevně zaškrtí, ale zároveň je pohodlný a snadno se nasazuje.

Lubrikujte výhradně gely na vodní bázi. Po použití opláchněte kroužek vlažnou vodou a mýdlem, případně jej vydezinfikujte speciálním čisticím sprejem na erotické pomůcky.

UPOZORNĚNÍ: Maximální doba nasazení bez přestávky by neměla přesáhnout 20 minut. V případě nesprávného použití hrozí trvalé poškození penisu. Pokud pozorujete bolest, změnu barvy penisu (do modra) či výrazný otok, kroužek okamžitě sundejte. Jestliže to není možné, okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc.

Pokud trpíte cukrovkou, onemocněním kardiovaskulárního systému nebo užíváte léky na ředění krve či psychofarmaka, zkonzultujte použití erekčního kroužku se svým lékařem.

  • Rozměry: vnitřní průměr 2,3 cm (elastické), šířka 1,3 cm
  • Barva: červená (transparentní)
  • Materiál (neobsahuje ftaláty): TPR
  • Výrobce: Oxballs (USA)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: