Neohodnoceno

Erekční kroužek na penis a varlata COLT Snug Grip (CalExotics)

Na pořádně tvrdou a dlouhotrvající "prácičku" je potřeba se nachystat. Netradiční erekční kroužek na penis a varlata COLT Snug Grip se postará o delší výdrž, pevnou erekci a dobrou podporu varlat....

Můžeme doručit do:
26.6.2024
Položka byla vyprodána…
Objednáno
Kód: 13194_BLACK
230 Kč –13 % 200 Kč
Kategorie: NEVIBRAČNÍ EREKČNÍ KROUŽKY
KLADY: zaškrtí penis i varlata najednou
Položka byla vyprodána…
Erekční kroužek na penis a varlata COLT Snug Grip (CalExotics)
230 Kč –13 %
Výhody

Na pořádně tvrdou a dlouhotrvající "prácičku" je potřeba se nachystat. Netradiční erekční kroužek na penis a varlata COLT Snug Grip se postará o delší výdrž, pevnou erekci a dobrou podporu varlat.

Kroužek udrží váš penis tvrdý a navíc stáhne varlata k sobě a mírně je "zpevní", díky čemuž si nakonec při sexu vychutnáte intenzivnější rozkoš a větší pohodlí - varlata se nebudou tolik houpat.

Kroužek je vyrobený z velmi elastického TPE, takže se přizpůsobí téměř jakékoliv velikosti penisu.

Lubrikujte výhradně gelem na vodní bázi. Po použití opláchněte vlažnou vodou a mýdlem, případně jej vydezinfikujte speciálním dezinfekčním prostředkem na erotické pomůcky.

UPOZORNĚNÍ: Maximální doba nasazení bez přestávky by neměla přesáhnout 20 minut. V případě nesprávného použití hrozí trvalé poškození penisu. Pokud pozorujete bolest, změnu barvy penisu (do modra) či výrazný otok, kroužek okamžitě sundejte. Jestliže to není možné, okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc.

Pokud trpíte cukrovkou, onemocněním kardiovaskulárního systému nebo užíváte léky na ředění krve či psychofarmaka, zkonzultujte použití erekčního kroužku se svým lékařem.

  • Rozměry: vnitřní průměr kroužku na penis 3,8 cm, rozměry otvoru pro varlata cca 4 x 1,2 cm (velmi elastické)
  • Barva: černá
  • Materiál (neobsahuje ftaláty): TPE
  • Výrobce: California Exotic Novelties (USA)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: