Neohodnoceno

Erekční kroužek Power Rings Barbarian (Bathmate)

Proměňte se v divokého barbara s tvrdým penisem a překvapte svou drahou polovičku vášnivým vpádem na její území. Erekční kroužek Power Rings Barbarian vám pomůže udržet pevnou erekci....

Můžeme doručit do:
24.4.2024
Skladem
Kód: 26013_BLACK
190 Kč –15 % 160 Kč
Erekční kroužek Power Rings Barbarian (Bathmate)
190 Kč –15 %
Výhody

Proměňte se v divokého barbara s tvrdým penisem a překvapte svou drahou polovičku vášnivým vpádem na její území. Erekční kroužek Power Rings Barbarian vám pomůže udržet pevnou erekci.

Kroužkem můžete zaškrtit penis samostatně, ale i společně s varlaty. Je vyrobený z Elastomexu (unikátní kombinace TPE a TPR), díky čemuž je příjemně měkký, elastický a hebký na dotek. Zároveň je ale dostatečně pevný, aby kvalitně zaškrtil.

K lubrikaci používejte výhradně gely na vodní bázi. Kroužek po hraní očistěte speciálním dezinfekčním prostředkem na erotické pomůcky.

UPOZORNĚNÍ: Maximální doba nasazení bez přestávky by neměla přesáhnout 20 minut. V případě nesprávného použití hrozí trvalé poškození penisu. Pokud pozorujete bolest, změnu barvy penisu (do modra) či výrazný otok, kroužek okamžitě sundejte. Jestliže to není možné, okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc.

Pokud trpíte cukrovkou, onemocněním kardiovaskulárního systému nebo užíváte léky na ředění krve či psychofarmaka, zkonzultujte použití erekčního kroužku se svým lékařem.

  • Rozměry: vnitřní průměr 2 cm (elastické), tloušťka stěny 1,3 cm
  • Barva: černá
  • Materiál (neobsahuje ftaláty): Elastomex (TPR + TPE)
  • Výrobce: Bathmate (Velká Británie)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: