Neohodnoceno

Erekční kroužek Power Rings Spartan (Bathmate)

Vyzbrojte se tvrdým "kopím" a vrhněte se na svou drahou polovičku jako neporazitelný Sparťan. Erekční kroužek Power Rings Spartan vám pomůže udržet pevnou erekci....

Můžeme doručit do:
29.5.2024
Skladem
Kód: 26011_BLACK
190 Kč
Výhody

Vyzbrojte se tvrdým "kopím" a vrhněte se na svou drahou polovičku jako neporazitelný Sparťan. Erekční kroužek Power Rings Spartan vám pomůže udržet pevnou erekci.

Kroužkem můžete zaškrtit penis samostatně, ale i společně s varlaty. Oblíbíte si ho také pro jeho unikátní tvar, díky kterému vám poskytne více rozkoše.

Je vyrobený z Elastomexu (unikátní kombinace TPE a TPR), díky čemuž je příjemně měkký, elastický a hebký na dotek. Zároveň je ale dostatečně pevný, aby kvalitně zaškrtil.

K lubrikaci používejte výhradně gely na vodní bázi. Kroužek po hraní očistěte speciálním dezinfekčním prostředkem na erotické pomůcky.

UPOZORNĚNÍ: Maximální doba nasazení bez přestávky by neměla přesáhnout 20 minut. V případě nesprávného použití hrozí trvalé poškození penisu. Pokud pozorujete bolest, změnu barvy penisu (do modra) či výrazný otok, kroužek okamžitě sundejte. Jestliže to není možné, okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc.

Pokud trpíte cukrovkou, onemocněním kardiovaskulárního systému nebo užíváte léky na ředění krve či psychofarmaka, zkonzultujte použití erekčního kroužku se svým lékařem.

  • Rozměry: vnitřní průměr 2 cm (elastické), tloušťka stěny 1,1 cm
  • Barva: černá
  • Materiál (neobsahuje ftaláty): Elastomex (TPR + TPE)
  • Výrobce: Bathmate (Velká Británie)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: