Neohodnoceno

Kovové dildo MYSTIM Glossy Glen (elektrosex)

Zažijte nový rozměr sexuální stimulace s kovovým dildem pro elektrosex Glossy Glen od Mystim. Připravte se na dávku intenzivního potěšení – jakmile první elektrický impulz projede skrz vaše intimní partie, oněmíte rozkoší...

Můžeme doručit do:
20.12.2023
Položka byla vyprodána…
Objednáno
Kód: E26792
1 149 Kč –43 % 650 Kč 650 Kč / 1 ks
Kategorie: ELEKTROSEX
Záruka: 2 roky
KLADY: lékařský hliník zvyšuje vodivost lze použít i bez elektrických impulzů využijete ho i při mučení
ZÁPORY: pro elektrostimulaci je potřeba dokoupit generátor elektrického proudu
Položka byla vyprodána…
Kovové dildo MYSTIM Glossy Glen (elektrosex)
Akce
1 149 Kč –43 %

Zažijte nový rozměr sexuální stimulace s kovovým dildem pro elektrosex Glossy Glen od Mystim. Připravte se na dávku intenzivního potěšení – jakmile první elektrický impulz projede skrz vaše intimní partie, oněmíte rozkoší.

Dildo z příjemně chladivého kovu má zaoblenou špičku, která usnadňuje zavádění. Lehce profilovaný povrch znásobí prožitek během zasouvání a vysouvání dilda z vaginy nebo análku. Dildo lze použít i bez elektrických impulzů.

Dildo pomocí konektoru jednoduše připojíte ke generátoru elektrického proudu. Pak už jen stačí navolit oblíbený program nebo experimentovat s kombinacemi jednotlivých parametrů a zkoušet, co vás nejvíc vzrušuje. Elektrosex nepřináší jen brnivou rozkoš, ale i slastnou bolest - pomůcku využijete i při mučení.

Všechny produkty Mystim jsou certifikovány v souladu s evropskými normami pro bezpečnost a nezávadnost.

Pro lepší požitek doporučujeme použít vodivý gel Mystim. Čistěte speciálním dezinfekčním prostředkem na erotické pomůcky.

INFO: Abyste si vychutnali všechny kvality dilda naplno, potřebujete ještě generátor elektrického proudu!

UPOZORNĚNÍ: Osoby s elektronickými nebo kovovými implantáty (např. kardiostimulátory) nesmějí používat stimulační elektrický proud bez předchozí konzultace s lékařem. Toto se týká i osob s různými srdečními problémy včetně srdeční arytmie. Stimulace nesmí být nikdy prováděna tak, aby elektrický proud procházel skrze mozek nebo srdce. Nikdy nestimulujte hrtan a oblast krku; stahy svalů (svalové křeče) v této oblasti by mohly vést k udušení. Stimulační elektrický proud nesmí být používán během těhotenství. Stimulační elektrický proud může být používán pouze na zdravé pokožce. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte pouze originální příslušenství.

Rozměry: celková délka 14 cm, max. průměr 2,1 cm
Barva: stříbrná

Materiál: ručně leštěný lékařský hliník
Póly: 2 (bipolární)
Obsah balení: kovové dildo včetně kabelu
Výrobce: Mystim (Německo)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: