Neohodnoceno

Kožená plácačka půvabná

Potřebuje váš miláček trochu ukáznit? Ztrestejte ho stylově – luxusní kožená plácačka se postará o rány, za které vám bude pokaždé děkovat.

Můžeme doručit do:
19.6.2024
Skladem
Kód: F11
149 Kč
obrázek 2023 12 28 195844993
Novinka
Výhody

Potřebuje váš miláček trochu ukáznit? Ztrestejte ho stylově – luxusní kožená plácačka se postará o rány, za které vám bude pokaždé děkovat.

Představujeme vám "Koženou plácačku půvabnou", která je dokonalým společníkem pro vaše pikantní chvíle! Tento elegantní kousek z pravé kůže nejen že vypadá skvěle, ale je i praktickým nástrojem pro zpestření vašich BDSM her. S touto plácačkou můžete očekávat nic jiného než vzrušující dobrodružství a nezapomenutelné zážitky.

Plácačka je vyrobena z vysoce kvalitní černé kůže s červenými prošíváními na okrajích, což dodává produktu na rafinovanosti a odolnosti. Její ergonomický tvar a ideální rozměry zajišťují pohodlné držení a přesnou manipulaci během používání. Navíc, integrovaná smyčka na rukojeti umožňuje snadné zavěšení nebo držení plácačky, kdykoliv potřebujete mít ruce volné.

Oproti jiným plácačkám na trhu se "Kožená plácačka půvabná" vyznačuje svým unikátním designem a vysokou funkčností. Je ideální pro ty, kteří hledají spojení stylu a efektivity. Ať už jste v BDSM nováček nebo zkušený hráč, tento produkt vás nenechá ve štychu a přinese nový rozměr vašim hrám.

Ačkoliv je tato plácačka skvělým doplňkem pro širokou škálu scénářů, doporučujeme ji nepoužívat v situacích, kde by mohlo dojít k nechtěnému zranění nebo pokud není jasné souhlasné prostředí. Bezpečnost a souhlas jsou v BDSM komunitě na prvním místě, takže ujistěte se, že všechny aktivity jsou prováděny s plným porozuměním a dohodou všech zúčastněných stran.

 tvarovanou rukojeť a skvěle padne do ruky. 

- Materiál:  kůže
- Barva: Černá
- Celková délka: 17 cm
- Šířka: 10 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: