Neohodnoceno

Kožený vázácí postroj

vPerverzní vázací body. Popruhy lze velmi snadno nasadit a zcela omezit ruce partnerky. Není možné, aby se osvobodila z postroje. Body působí velmi perverzně a žena v něm svůdně zotročená povzbudí vaše nejvnitřnější choutky a vzbudí touhu. Dominance umožní dosažení mnohem intenzivnějších prožitků pro ženy i muže....

Můžeme doručit do:
22.7.2024
Skladem
Kód: F41
499 Kč
Výhody

Perverzní vázací body. Popruhy lze velmi snadno nasadit a zcela omezit ruce partnerky. Není možné, aby se osvobodila z postroje. Body působí velmi perverzně a žena v něm svůdně zotročená povzbudí vaše nejvnitřnější choutky a vzbudí touhu. Dominance umožní dosažení mnohem intenzivnějších prožitků pro ženy i muže.

 

Představujeme vám kožený vázácí postroj, který je nejen praktický, ale i stylově neodolatelný! Tento postroj je jako švýcarský armádní nůž pro milovníky BDSM – multifunkční a připravený na akci. Jeho robustní konstrukce z kvalitní kůže slibuje dlouhou životnost a skvělou odolnost i při těch nejdivočejších hrátkách.

Co se týče rozměrů, tento postroj je opravdovým gigantem. S délkou vodorovných pruhů 105 až 110 cm a svislého pásu dlouhým 165 cm se hodí skoro pro každého. A nezapomeňme na pásek na dlaně o délce 39 cm, který zajišťuje, že ruce zůstanou tam, kde mají. Všechny tyto prvky společně vytvářejí postroj, který je nejen pohodlný, ale i maximálně funkční.

Naše designové oddělení si dalo opravdu záležet, aby tento postroj nebyl jen další obyčejnou vazbou. Díky elegantním kovovým sponám a pečlivě umístěným nastavitelným popruhům může každý najít tu pravou míru komfortu a bezpečného uchycení. A to vše s lehkostí a grácií baletky – no není to úžasné?

Tento postroj je ideální pro ty, kdo hledají něco více než jen základní svazování. Je skvělý pro rozmanité scénáře od lehkého škádlení po intenzivní role-playing. Ať už plánujete večer plný experimentů nebo jen chcete přidat trochu koření do vašeho intimního života, tento postroj je pro vás tou pravou volbou.

Na druhou stranu, pokud hledáte něco pro opravdu lehké BDSM hry bez pevného uchycení, možná byste měli hledat jinde. Tento postroj je určen pro ty, kdo si rádi hrají na plno a očekávají od svých pomůcek maximum. Není to prostě jen kousek kůže; je to váš nový partner ve světě smyslného dobrodružství.

Zkrátka a dobře, jestli chcete něco, co vás nikdy nenechá ve štychu (doslova i obrazně), tento kožený vázácí postroj je tou pravou volbou. Připoutejte se, bude to divoká jízda!

SPECIFIKACE:   

- Materiál: kůže

- Barva: Černá

- Povrchová úprava: stříbrná

- Délka vodorovných pruhů: 105 - 110 cm

- Délka svislého pásu: 165 cm

- Délka pásku na dlaně: 39 cm

- Obvod: Nastavitelný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: