Neohodnoceno

Liščí maska

Nasaďte si masku a vypusťe své vnitřní zvíře na svobodu... Zapojte fantazii a staňte se mazlivou kočičkou, nebo se proměňte v šelmu libující si v perverzní zábavě. Na své si přijdou zejména milovníci fetish pet play hrátek....

Můžeme doručit do:
19.6.2024
Skladem
Kód: F30
400 Kč
Kategorie: BDSM, FETIŠ
Výhody

Nasaďte si masku a vypusťe své vnitřní zvíře na svobodu... Zapojte fantazii a staňte se mazlivou kočičkou, nebo se proměňte v šelmu libující si v perverzní zábavě. Na své si přijdou zejména milovníci fetish pet play hrátek.

Kočičí maska je vyrobena z vysoce kvalitní imitace kůže. Díky řemínku s kovovou sponou můžete snadno regulovat míru utažení kolem hlavy, takže během nošení skvěle drží.

Představujeme Vám liščí masku, která přináší tajemství a vzrušení do Vašeho fetišového a BDSM repertoáru. Tato maska je ideální pro ty, kteří si chtějí užít hru na skryté identity nebo přidat záhadný prvek do svých erotických her. S touto maskou se snadno stane středem pozornosti a dodá vašemu večeru nečekaný zvrat.

Liščí maska je vyrobena z kombinace kůže a polyuretanu, což jí dodává jak pohodlí, tak potřebnou odolnost. Kovové prvky nejen že zvyšují estetický dojem, ale jsou i praktické – pevně drží masku na místě během vašich hrátek. Univerzální velikost zajišťuje, že se maska přizpůsobí téměř každému obličeji, a pohodlně se nosí i po delší dobu.

Design masky je jedinečný díky svému geometrickému vzoru a vínové barvě, která dodává eleganci a zároveň působí dostatečně provokativně. Tento stylový doplněk vás promění v záhadnou postavu a umožní vám prozkoumat nové aspekty vaší sexuality.

Liščí maska je vhodná pro různé situace – od soukromých večírků po tematické události v BDSM komunitě. Je skvělým doplňkem pro role-playing hry, kde můžete experimentovat s dominancí a submisivitou bez toho, aby byla vaše pravá identita odhalena.

Ačkoliv je tato maska ideálním doplňkem pro hravé a odvážné scénáře, může být méně vhodná pro veřejné akce, kde by mohla být její explicitní BDSM konotace vnímána jako příliš provokativní. Je tedy lepší ji šetřit na soukromější setkání.

Zkrátka, liščí maska je více než jen módní doplněk – je to brána k novým erotickým dobrodružstvím. Objevte nový rozměr vaší osobnosti a uvolněte svou vnitřní divokou stránku s touto nádhernou maskou!

  • Velikost: univerzální
  • Barva: vínová
  • materiál: Kůže, polyuretan, kov

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: