Neohodnoceno

Nerezový dilatátor Dip Stick Special (3 – 6 mm)

Užijte si roztahování močové trubice naplno. Dlouhý dilatátor Dip Stick Special s vlnitým tělem se postará o její slastnou stimulaci, a to pěkně do hloubky......

Můžeme doručit do:
17.4.2024
Skladem
Kód: 05370390000
Značka: Penisplug
690 Kč –15 % 580 Kč
Kategorie: Do močové trubice
Nerezový dilatátor Dip Stick Special (3 – 6 mm)
690 Kč –15 %
Výhody

Užijte si roztahování močové trubice naplno. Dlouhý dilatátor Dip Stick Special s vlnitým tělem se postará o její slastnou stimulaci, a to pěkně do hloubky.

Dilatátor je vyrobený z nerezové oceli. Oba konce jsou rozšířené a mají jinou strukturu než tělo dilatátoru, takže zajistí odlišný druh stimulace. Není dutý, takže pokud chcete ejakulovat, musíte jej nejdříve vytáhnout ven.

Při dilataci dbejte na dokonalou čistotu a sterilitu nástrojů i prostředí, v opačném případě hrozí zavlečení nepříjemné infekce do močové trubice. K dezinfekci a čištění všech nástrojů a hraček používejte speciální čističe na erotické pomůcky.

Kromě hygieny je velmi důležitá i důkladná lubrikace kolíku a penisu. Nejvhodnější a nejsnazší způsob je vstříknout lubrikační gel přímo do močové trubice (injekční stříkačkou bez jehly). Používejte kvalitní lubrikační gel na vodní bázi.

  • Rozměry: celková délka 26,7 cm, průměr 3 – 6 mm
  • Barva: stříbrná
  • Materiál: nerezová ocel
  • Výrobce: Penisplug

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: