Neohodnoceno

Párový vibrátor Mahana 2 Duo Vibe Blue (PicoBong)

Párový vibrátor Mahana 2 Duo Vibe Blue od PicoBong vám nabízí spoustu možností, jak jej použít během erotických her, a navíc si s ním užijete prakticky kdekoliv, protože je diskrétní a vejde se do téměř jakékoliv kapsy, tašky nebo kabelky....

Můžeme doručit do:
13.6.2023
Položka byla vyprodána…
Objednáno
Kód: E23021
Značka: PicoBong by LELO
1 300 Kč
Kategorie: Dvojité a trojité
KLADY: 100% voděodolný
Položka byla vyprodána…

Párový vibrátor Mahana 2 Duo Vibe Blue od PicoBong vám nabízí spoustu možností, jak jej použít během erotických her, a navíc si s ním užijete prakticky kdekoliv, protože je diskrétní a vejde se do téměř jakékoliv kapsy, tašky nebo kabelky.

Vibrátor je složený ze dvou vibračních konců, které jsou spojené tenkým ohebným plastem. Jeden konec zasuňte do vaginy a nechejte ho dráždit bod G, druhý konec nechejte venku, kde potěší svými vibracemi klitoris. Druhý konec můžete zasunout i do análku a zažít tak pocit dvojitého zaplnění.

Vibrátor je jako dělaný k partnerským hrám, protože jej můžete používat i při sexu, a to v téměř jakékoliv poloze. V takovém případě potěší vibracemi nejen dámské partie, ale i partnerův penis.

Vibrace jsou silné a příjemně tiché. Celkem si můžete vybrat z několika stupňů intenzity vibrací a 12 vibračních programů. Každé rameno má samostatné ovládání, takže každému místečku můžete dopřát jiný druh rozkoše.

Tělo vibrátoru je pevné a potažené silikonem, díky kterému je krásně sametově hebké a hladké. Najdete na něm vyražené logo výrobce, přičemž v písmenech P a B se skrývají tlačítka "+" a "-" pro ovládání vibrací.

Pro zapnutí vibrátoru podržte tlačítko "+" po dobu 2 sekund. Podržením stejného tlačítka pak zvyšujete intenzitu vibrací. Po dosažení maximální intenzity můžete podržením tlačítka "+" po dobu 2 sekund přepínat mezi vibračními programy. Podržením tlačítka "-" se vrátíte na souvislé vibrace a dalším podržením stejného tlačítka snižujete intenzitu vibrací až do úplného vypnutí.

Určitě vás potěší i to, že si s vibrátorem můžete bez obav hrát ve vaně nebo bazénu, protože je 100% voděodolný.

Lubrikujte výhradně gelem na vodní bázi a čistěte speciálním dezinfekčním prostředkem na erotické pomůcky.

  • Rozměry: délka každého ramene 11,3 cm, průměr max. 2,8 cm
  • Barva: modrá
  • Materiál (neobsahuje ftaláty): silikon, polypropylen, ABS
  • Baterie: 2x AAA (nejsou součástí balení)
  • Doba provozu: až 2 hodiny
  • Výrobce: PicoBong by LELO

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: