Neohodnoceno

Postroj na ruce a nohy pro rozevření rozkroku

Pevný, silný a pohodlný postroj BDSM .

Můžeme doručit do:
22.7.2024
Skladem
Kód: F52
540 Kč
Kategorie: BDSM, FETIŠ
Výhody

Pevný, silný a pohodlný postroj BDSM . Postroj se skládá z pout na ruce a stehna,  připevněných k opasku a polštářkem pod krk. Umožňuje vám efektivně zotročit a spoutat tělo. Navíc, v závislosti na zvolené poloze, popruhy k rozevírání nohou usnadní penetraci a učiní submisivní osobu ještě bezbrannější. Postroj zajišťuje pohodlí při extrémních zábavách a hrátkách s prvky dominance a podřízení. 

Připravte se na nezapomenutelné zážitky s tímto unikátním postrojem na ruce a nohy, který je jako stvořený pro rozevření rozkroku! Tento skvělý kousek je ideální volbou pro ty, kteří si chtějí vychutnat trochu té pikantní zábavy a přidat do svého intimního života nádech vzrušující nejistoty a kontrolu.

Postroj je vyroben z kvalitních materiálů, které zajišťují pohodlí i při delším nošení. Pevné nylonové popruhy jsou navrženy tak, aby odolaly i energičtějšímu používání, což zaručuje, že váš partner nebude moci uniknout vašemu pevnému objetí. Navíc jsou popruhy nastavitelné, takže se dokonale přizpůsobí jakékoli postavě a umožní vám najít tu "právě správnou" pozici.

Jedinečnost tohoto produktu spočívá v jeho multifunkčnosti. Nejenže můžete kontrolovat roztažení končetin, ale také intenzitu a úhel pohybu, což přináší nekonečné možnosti pro objevování nových pozic a technik. Tohle není jen obyčejný postroj, tohle je klíč k bránám vaší fantazie!

Tento postroj je jako stvořený pro ty, kteří mají rádi hry na ovládání a chtějí experimentovat v bezpečném prostředí svého domova. Ať už jste v BDSM nováčci nebo zkušení praktikanti, tento produkt přináší zábavu na nové úrovni. Můžete ho použít během předehry nebo jako hlavní část vaší BDSM session.

Na druhou stranu, tento postroj není vhodný pro veřejné akce nebo situace, kde by mohl být vnímán jako nevhodný nebo by mohl vyvolat nepochopení. Je důležité si uvědomit, že i ve světě fetišů a BDSM je třeba dbát na soukromí a pohodlí všech zúčastněných.

Zkrátka a dobře, pokud hledáte nástroj, který vám otevře dveře do světa kontroly, vzrušení a nových zážitků, tento postroj na ruce a nohy pro rozevření rozkroku je tou pravou volbou pro vás! Pusťte se do objevování nových dimenzí vaší sexuality s úsměvem a jistotou, že máte k dispozici opravdu kvalitní vybavení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: