Neohodnoceno

Postroj s pouty na ruce a nohy

Pevný, silný a pohodlný postroj BDSM vyrobený z pevného materiálu. Navíc, v závislosti na zvolené poloze, popruhy k rozevírání nohou usnadní penetraci a učiní submisivní osobu ještě bezbrannější.....

Můžeme doručit do:
19.6.2024
Skladem
Kód: F16
449 Kč
0 02 05 357ecfdc7e7bda26c86276c8fcac7b44a80b192859efb4b6e02c538ab2c23259 2a68eeb17fa1c337 PhotoRoom
Novinka
Výhody

Pevný, silný a pohodlný postroj BDSM vyrobený z pevného materiálu. Navíc, v závislosti na zvolené poloze, popruhy k rozevírání nohou usnadní penetraci a učiní submisivní osobu ještě bezbrannější. Postroj zajišťuje pohodlí při extrémních zábavách a hrátkách s prvky dominance a podřízení. Kromě toho usnadní použití dříve nedostupných pozic Kámasútry a umožní vám tak dosáhnout neuvěřitelné rozkoše a potěšení.

Chcete přidat trochu koření do vašeho ložnicového repertoáru? S tímto postrojem s pouty na ruce a nohy se vaše BDSM hry zvednou na zcela novou úroveň. Připravte se na nezapomenutelné zážitky, kde dominace a podřízenost hrají hlavní roli ve vaší erotické symfonii.

Tento postroj je vyroben z kvalitního, odolného materiálu, který zaručuje dlouhou životnost a bezpečné použití. Měkké polstrování na poutech zajišťuje, že i při delším nošení bude vaše hra pohodlná a bez oděrek. Černá barva dodává na tajemnosti a eleganci, takže se nejen skvěle hraje, ale i vypadá!

Co dělá tento postroj tak výjimečným? Jeho univerzálnost! Pouta na ruce a nohy jsou spojena s centrálním popruhem, což umožňuje mnoho různých pozic a stupňů omezení. Ať už jste začátečník nebo pokročilý hráč v BDSM scéně, tento postroj se snadno přizpůsobí vašim potřebám.

Tento postroj je ideální pro ty, kteří chtějí experimentovat s kontrolou a omezením pohybu. Je skvělý pro role-playing hry, kde můžete střídat role dominantního partnera a submisivního partnera. Nebojte se objevovat nové možnosti a scénáře, které tento postroj nabízí.

Na druhou stranu, tento postroj není nejlepší volbou pro veřejné akce nebo situace, kde je potřeba rychlého uvolnění. Své erotické hrátky s tímto postrojem si raději nechávejte pro soukromí domova, kde můžete nerušeně prozkoumávat hranice svých fantazií.

Nezapomeňte, že bezpečnost je v BDSM klíčová. Vždy se ujistěte, že oba partneři souhlasí s pravidly hry a mají možnost použít bezpečnostní slovo. S tímto postrojem se můžete vydat na vzrušující cestu objevování, ale vždy s respektem a péčí o svého partnera.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: