2 hodnocení

Přirážecí perlový vibrátor s motýlkem Wyld Vibes Butterfly

Vibrátor Wyld Vibes Butterfly ...

Můžeme doručit do:
6.6.2023
Skladem
Kód: 18038_PURPLE
957 Kč 957 Kč / 1 ks
Kategorie: VIBRÁTORY
Záruka: 2 roky
KLADY: špička se třemi řadami rotujících perliček potěší bod G vibrační výstupek polaská klitoris funkce přirážení vám usnadní práci 8 různých přirážecích programů 36 vibračních/pulzačních módů
Přirážecí perlový vibrátor s motýlkem Wyld Vibes Butterfly
Akce

Vibrátor Wyld Vibes Butterfly 

-špička se třemi řadami rotujících perliček a stimulačními výstupky potěší bod G, vibrační výstupek polaská klitoris a funkce přirážení se postará o to, že při hraní nebudete muset téměř nic dělat, pouze vibrátor přidržovat a mačkat tlačítka. :)

Vibrátor je vyrobený z příjemně měkkého gelu a výstupek na klitoris má tvar motýlka s roztaženými křídly a rozkošnými tykadýlky - přinese vám zajímavou formu stimulace. Můžete si vybrat z 8 různých přirážecích programů a 36 vibračních/pulzačních módů. Navíc můžete změnit směr rotace perliček, takže si užijete skutečně spoustu zábavy. Špička pouze přiráží, výstupek silně vibruje a obojí můžete mít zapnuté dohromady nebo zvlášť.

K lubrikaci používejte gely na vodní bázi. Čistěte vodou a antibakteriálním mýdlem, případně speciálním dezinfekčním prostředkem na erotické pomůcky.

Rozměry: celková délka 25 cm, zasunutelná délka 12 cm, max. průměr 3,5 cm
Barva: fialová, transparentní
Materiál (neobsahuje ftaláty): TPR, plast
Baterie: 4x AAA (nejsou součástí balení)
Výrobce: NS Novelties (USA)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: