Neohodnoceno

Přísavky na bradavky s 8 kroužky (Taboom)

Užijte si vzrušující nacucnutí bradavek díky přísavkám od Taboom. Fixační kroužky s měkkými bodlinkami zajistí, aby vydržely ve ztopořeném stavu dlouhou dobu....

Můžeme doručit do:
7.3.2024
Skladem
Kód: 17275_BLACK
Značka: Taboom
445 Kč –21 % 350 Kč
Kategorie: Vakuové pumpy
Přísavky na bradavky s 8 kroužky (Taboom)
445 Kč –21 %
Výhody

Užijte si vzrušující nacucnutí bradavek díky přísavkám od Taboom. Fixační kroužky s měkkými bodlinkami zajistí, aby vydržely ve ztopořeném stavu dlouhou dobu.

Balení obsahuje hned dvě přísavky a 4 páry fixačních kroužků – snadno si mezi nimi najdete i vy tu správnou velikost pro své bradavky. Kroužky jsou pružné, takže se lehce přizpůsobí.

Přísavky se používají velmi snadno – nejdřív si vyberete vhodný kroužek (podle velikosti svých bradavek a požadovaného sevření), ten navléknete na hrdlo přísavky, poté zmáčknete balonek a přísavku přiložíte k bradavce. Pak balonek pustíte, čímž vytvoříte podtlak. Bradavka během chvilky krásně ztuhne, a pak už na ni stačí jen přetáhnout kroužek z hrdla přísavky. Jejím zaškrcením zabráníte odtoku krve.

Hrdla přísavek jsou průhledná, takže si spolu se svým miláčkem užijete vzrušující pohled na vaše vstávající bradavky.

TIP: Prokrvené a zaškrcené bradavky budou mnohem citlivější na jakýkoliv dotek. Díky přísavkám tak při hraní s ňadry zažijete mnohem intenzivnější prožitek.

  • Rozměry:
    • Přísavka: 6,9 x 3 cm, vnitřní průměr hrdla 7 mm
    • Fixační kroužky: vnitřní průměr 6, 7, 9 a 11 mm
  • Barva: černá, transparentní
  • Materiál: silikon, PE
  • Výrobce: Taboom (Nizozemsko)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: