Neohodnoceno

Sací a vibrační umělá vagina PDX Cock Compressor Vibrating Stroker

Sací a vibrační umělá vagina PDX Elite Cock Compressor Vibrating Stroker vám při masturbaci dopřeje velice realistický zážitek, slastné vibrace a unikátní funkci Air Bag - stisknutím tlačítka ovlivníte těsnost tunýlku....

Můžeme doručit do:
13.6.2023
Položka byla vyprodána…
Objednáno
Kód: 21649_BLACK
Značka: Pipedream (USA)
2 850 Kč 2 850 Kč / 1 ks
Kategorie: UMĚLÉ VAGINY-MASTURBÁTORY
Záruka: 2 roky
KLADY: tunýlek z úžasně příjemného realistického materiálu 10 vibračních/pulzačních módů 5 "tlakových" (sacích) funkcí napodobujících orální sex silná přísavka pro hrátky bez nutnosti držení vaginy
ZÁPORY: vibrace by mohly být silnější
Položka byla vyprodána…

Sací a vibrační umělá vagina PDX Elite Cock Compressor Vibrating Stroker vám při masturbaci dopřeje velice realistický zážitek, slastné vibrace a unikátní funkci Air Bag - stisknutím tlačítka ovlivníte těsnost tunýlku.

Celkem si můžete vybrat z 10 vibračních/pulzačních módů, 2 stálých "tlakových" funkcí (střední a velká síla stisku) a 3 proměnných "tlakových" funkcí napodobujících orální sex (opakující se smyčka středně silného nebo pevného stisku a uvolnění, případně kombinace středně silného a pevného stisku a uvolnění).

V plastovém tubusu se skrývá vložka z materiálu Fanta Flesh, který napodobuje lidskou pokožku. Je úžasně hebká na dotek, měkkoučká a snadno se zahřeje na teplotu lidského těla. Za realisticky vymodelovaným otvorem na vás čeká tunýlek se stimulačními výstupky.

Vagina je voděodolná, nabíjí se pomocí USB kabelu a má silnou přísavku s možností nastavení úhlu. Je tedy jen na vás, jakou polohu při masturbaci zvolíte.

Pro lubrikaci používejte výhradně lubrikační gely na vodní bázi. Po použití stačí vložku vyjmout z tubusu a opláchnout teplou vodou s jemným mýdlem, případně očistit speciálním desinfekčním prostředkem. Po omytí a osušení je potřeba materiál napudrovat.

Rozměry: celková délka 27 cm, použitelná délka cca 16 cm, vnitřní průměr cca 5,5 cm
Barva: černá

Materiál (neobsahuje ftaláty): TPR, ABS (plast)
Obsah balení: umělá vagina, USB kabel
Nabíjení: USB kabel (zabudovaná baterie)

Výrobce: Pipedream (USA)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: