Neohodnoceno

Sada erekčních kroužků na penis a varlata Truckt (Oxballs)

Dopřejte si maximální výkon se sadou dvou erekčních kroužků Oxballs Truckt...

Můžeme doručit do:
29.5.2024
Skladem
Kód: E29896
Značka: Oxballs
300 Kč –6 % 280 Kč
Kategorie: NEVIBRAČNÍ EREKČNÍ KROUŽKY
KLADY: pohodlně se nosí a snadno se nasazuje
Sada erekčních kroužků na penis a varlata Truckt (Oxballs)
300 Kč –6 %
Výhody

Dopřejte si maximální výkon se sadou dvou erekčních kroužků Oxballs Truckt. Příjemné zaškrcení penisu i s varlaty zajistí kvalitnější erekci a delší výdrž během milování.

Kroužky noste tak, jak je vám příjemné  zaškrtit můžete nádobíčko a varlata zvlášť nebo současně. Sexuálním fantaziím se meze nekladou.

Jsou vyrobené ze speciálního materiálu FLEX-TPR, který vyniká svou neuvěřitelnou pružností a měkkostí - kroužky pevně zaškrtí, ale zároveň jsou pohodlné a snadno se nasazují.

Lubrikujte výhradně gely na vodní bázi. Po použití opláchněte kroužek vlažnou vodou a mýdlem, případně jej vydezinfikujte speciálním čisticím sprejem na erotické pomůcky.

UPOZORNĚNÍ: Maximální doba nasazení bez přestávky by neměla přesáhnout 20 minut. V případě nesprávného použití hrozí trvalé poškození penisu. Pokud pozorujete bolest, změnu barvy penisu (do modra) či výrazný otok, kroužek okamžitě sundejte. Jestliže to není možné, okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc.

Pokud trpíte cukrovkou, onemocněním kardiovaskulárního systému nebo užíváte léky na ředění krve či psychofarmaka, zkonzultujte použití erekčního kroužku se svým lékařem.

  • Rozměry:
    • menší kroužek: vnitřní průměr 1,2 cm (elastické), šířka 1,5 cm
    • větší kroužek: vnitřní průměr 2 cm (elastické), šířka 1,9 cm
  • Barva: transparentní
  • Materiál (neobsahuje ftaláty): TPR
  • Výrobce: Oxballs (USA)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: