Neohodnoceno

Sada erekčních kroužků Oxballs Ringer, 3ks (Oxballs)

Překvapte partnerku či partnera skálopevnou erekcí. Erekční kroužky Ringer zaškrtí vaše nádobíčko a zamezí odtoku krve - váš penis tak bude tvrdší po delší dobu....

Můžeme doručit do:
17.4.2024
Skladem
Kód: E29892
Značka: Oxballs
300 Kč –13 % 260 Kč
Sada erekčních kroužků Oxballs Ringer, 3ks (Oxballs)
300 Kč –13 %
Výhody

Překvapte partnerku či partnera skálopevnou erekcí. Erekční kroužky Ringer zaškrtí vaše nádobíčko a zamezí odtoku krve - váš penis tak bude tvrdší po delší dobu.

Kroužky jsou vyrobené ze speciálního materiálu FLEX-TPR, který vyniká svou neuvěřitelnou pružností a měkkostí - kroužky pevně zaškrtí, ale zároveň jsou pohodlné a snadno se nasazují.

Kroužky mají stejný průměr a liší se pouze barvou. Regulujte míru zaškrcení - pokud vám síla jednoho kroužku nestačí, nasaďte si všechny tři. Elastickými kroužky lze potrápit i varlata.

Lubrikujte výhradně gely na vodní bázi. Po použití opláchněte kroužek vlažnou vodou a mýdlem, případně jej vydezinfikujte speciálním čisticím sprejem na erotické pomůcky.

UPOZORNĚNÍ: Maximální doba nasazení bez přestávky by neměla přesáhnout 20 minut. V případě nesprávného použití hrozí trvalé poškození penisu. Pokud pozorujete bolest, změnu barvy penisu (do modra) či výrazný otok, kroužek okamžitě sundejte. Jestliže to není možné, okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc.

Pokud trpíte cukrovkou, onemocněním kardiovaskulárního systému nebo užíváte léky na ředění krve či psychofarmaka, zkonzultujte použití erekčního kroužku se svým lékařem.

    • Rozměry: vnitřní průměr 1,7 cm (elastické), šířka 1,1 cm
    • Barva: červená, modrá (transparentní), černá
    • Materiál (neobsahuje ftaláty): TPR
    • Výrobce: Oxballs (USA)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: