Neohodnoceno

Sada na baňkování Beginner's Cupping Set (Fetish Fantasy)

Dopřejte svému partnerovi či partnerce netradiční zážitek. Sada na baňkování Beginner's Cupping Set se postará o lepší prokrvení a vyšší citlivost prakticky jakéhokoliv místečka na těle.....

Můžeme doručit do:
8.6.2023
Skladem
Kód: 05406500000
Značka: Pipedream (USA)
600 Kč
Kategorie: Vakuové pumpy

Dopřejte svému partnerovi či partnerce netradiční zážitek. Sada na baňkování Beginner's Cupping Set se postará o lepší prokrvení a vyšší citlivost prakticky jakéhokoliv místečka na těle.

Sada obsahuje šest baněk ve třech velikostech, které můžete přisát kamkoliv se vám zlíbí, třeba na bradavky, klitoris, vnitřní stranu stehen či zadeček. Před přiložením potřete kůži trochou lubrikačního gelu, aby se baňky správně přitiskly.

Pak už jen připojte pumpičku a s každým stisknutím skrz průhledné baňky pozorujte, jak se kůže vašeho miláčka krásně prokrvuje a doslova pulzuje blahem. Pumpa vytvoří opravdu silný podtlak.

Jakmile dosáhnete požadovaného podtlaku, odpojte pumpičku a klidně se přesuňte k dalšímu místu. Baňky udrží kůži citlivou a napjatou jak dlouho budete chtít, uvolníte ji až zatáhnutím za černou západku na vrcholu každé baňky.

TIP: Ještě než poprvé zmáčknete pumpičku, nasaďte své drahé polovičce masku na oči, která je součástí balení. Citlivá místa na kůži můžete po uvolnění baněk zkusit dráždit netradičními podněty, např. kostkou ledu, horkým voskem z BDSM svíčky nebo jemným šimrátkem.

UPOZORNĚNÍ: Příliš intenzivní sání kůže může způsobit popraskání kapilárních cév a vznik "cucfleků".

  • Rozměry: délka hadičky s pumpičkou 60 cm
    • velké baňky (2 ks): vnitřní průměr 5,7 cm, hloubka cca 5 cm
    • střední baňky (2 ks): vnitřní průměr 5 cm, hloubka cca 5 cm
    • malé baňky (2 ks): vnitřní průměr 4 cm, hloubka cca 4,5 cm
  • Barva: transparentní, černá
  • Materiál: nylon, kov, plast
  • Výrobce: Pipedream (USA)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: