2 hodnocení

Silikonové venušiny kuličky Jane Wonda - elektrosex (MYSTIM)

Patříte k příznivcům stimulace elektrickým proudem a rádi byste zkusili něco nového? Pokud chcete posílit svaly pánevního dna a elektrosex vám není cizí, budou pro vás tyto unikátní venušiny kuličky Jane Wonda pravým potěšením!...

Můžeme doručit do:
19.6.2024
Skladem
Kód: E27175
1 950 Kč –12 % 1 700 Kč 1 700 Kč / 1 ks
Kategorie: ELEKTROSEX
Záruka: 2 roky
KLADY: z lékařského silikonu - zdravotně nezávadný, hypoalergenní hladký povrch - lehce vklouznou dovnitř lze použít i bez elektrických impulzů velikost vhodná i pro začátečnice
Silikonové venušiny kuličky Jane Wonda - elektrosex (MYSTIM)
Akce
1 950 Kč –12 %
Výhody

Patříte k příznivcům stimulace elektrickým proudem a rádi byste zkusili něco nového? Pokud chcete posílit svaly pánevního dna a elektrosex vám není cizí, budou pro vás tyto unikátní venušiny kuličky Jane Wonda pravým potěšením!

Díky venušiným kuličkám si snáze uvědomíte, které svaly zatínáte, a elektrické impulzy vaši snahu zefektivní. Posilování pánevního svalstva vede ke zúžení vaginy a lepším prožitkům při sexu. Lékaři doporučují kuličky používat i po porodu a při potížích s inkontinencí.

Venušiny kuličky můžete použít i bez stimulačních elektrických impulzů (mají vnitřní pohyblivé kuličky, které při pohybu rozechvívají jejich stěny), ale pro využití veškerého potenciálu je připojte ke generátoru elektrického proudu. Vaginální dráždění tak získá zcela novou podobu. Navolte váš oblíbený program nebo experimentujte s jednotlivými možnostmi nastavení a zkoušejte, co vám navodí největší rozkoš.

Kuličky jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadného silikonu, mají příjemný tvar i velikost a praktické poutko, ve kterém najdete i konektor pro připojení kabelu.

Všechny produkty Mystim jsou certifikovány v souladu s evropskými normami pro bezpečnost a nezávadnost.

K lubrikaci používejte výhradně gely na vodní bázi. Čistěte pomocí speciálního dezinfekčního prostředku na erotické pomůcky.

INFO: Pro elektrostimulaci je potřeba anální kolík připojit ke generátoru elektrického proudu!

UPOZORNĚNÍ: Osoby s elektronickými nebo kovovými implantáty (např. kardiostimulátory) nesmějí používat stimulační elektrický proud bez předchozí konzultace s lékařem. Toto se týká i osob s různými srdečními problémy včetně srdeční arytmie. Stimulace nesmí být nikdy prováděna tak, aby elektrický proud procházel skrze mozek nebo srdce. Nikdy nestimulujte hrtan a oblast krku; stahy svalů (svalové křeče) v této oblasti by mohly vést k udušení. Stimulační elektrický proud nesmí být používán během těhotenství. Stimulační elektrický proud může být používán pouze na zdravé pokožce. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte pouze originální příslušenství.

Rozměry: celková délka 19,6 cm, max. průměr 3,3 cm
Hmotnost: 84 g
Barva: černá

Materiál: 100% lékařský silikon
Póly: 2 (bipolární)
Obsah balení: venušiny kuličky, kabel
Výrobce: Mystim (Německo)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: