Neohodnoceno

Silikonový dilatátor se zátkou Piss Play (dutý), 7 mm

Zastrčte si do penisu silikonový dilatátor Piss Play a prožijte omamnou rozkoš. Jakmile se bude schylovat k mocnému výstřiku, stačí vyndat zátku...

Můžeme doručit do:
14.6.2023
Skladem
Kód: 05373220000
Značka: Penisplug
385 Kč
Kategorie: Do močové trubice
KLADY: dilatátor je průchozí

Zastrčte si do penisu silikonový dilatátor Piss Play a prožijte omamnou rozkoš. Jakmile se bude schylovat k mocnému výstřiku, stačí vyndat zátku.

Dilatátor je ohebný a snadno se přizpůsobí tvaru penisu. Díky jeho lehce zaoblené špičce se dobře zavádí. Průměr 7 mm potěší spíše zkušenější vyznavače slastného roztahování.

Kulička na konci usnadní manipulaci během hrátek a poslouží také jako zarážka, která zamezí nechtěnému zatlačení dilatátoru do močové trubice. Dilatátor je po celé délce dutý, díky čemuž můžete během jeho používání močit i stříkat - nezapomeňte však vyndat zátku, aby tekutina mohla volně vytékat.

Při dilataci dbejte na dokonalou čistotu a sterilitu nástrojů i prostředí, v opačném případě hrozí zavlečení nepříjemné infekce do močové trubice. K dezinfekci a čištění všech nástrojů a hraček používejte speciální čističe na erotické pomůcky.

Kromě hygieny je velmi důležitá i důkladná lubrikace dilatátoru a penisu. Nejvhodnější a nejsnazší způsob je vstříknout lubrikační gel přímo do močové trubice (injekční stříkačkou bez jehly). Používejte kvalitní lubrikační gel na vodní bázi.

  • Rozměry: celková délka 19 cm, zasunutelná délka 16,8 cm, průměr 7 mm
  • Barva: modrá
  • Materiál (neobsahuje ftaláty): silikon
  • Výrobce: Penisplug

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: