Neohodnoceno

Silikonový kolík do penisu s pumpičkou Piss Play-Pump & Suck (dutý, 7 mm)

Se silikonovým kolíkem do penisu Piss Play-Pump & Suck si užijete opravdu neobvyklé roztahování močové trubice. Má totiž pumpičku, kterou využijete k odsávání či vstřikování tekutin...

Můžeme doručit do:
21.6.2023
Položka byla vyprodána…
Objednáno
Kód: 05379180000
Značka: Penisplug
450 Kč
Kategorie: Do močové trubice
KLADY: je ohebný – přizpůsobí se vnitřním křivkám
Položka byla vyprodána…

Se silikonovým kolíkem do penisu Piss Play-Pump & Suck si užijete opravdu neobvyklé roztahování močové trubice. Má totiž pumpičku, kterou využijete k odsávání či vstřikování tekutin.

Kolík je vyrobený z bezešvého silikonu, který je měkký, zdravotně nezávadný a příjemný na dotek. Je ohebný, takže se snadno zasouvá a přizpůsobí se vnitřním křivkám. Pumpička je odnímatelná a poslouží i k zadržení spermatu při výstřiku a jako bezpečnostní zarážka.

Při dilataci dbejte na dokonalou čistotu a sterilitu nástrojů i prostředí, v opačném případě hrozí zavlečení nepříjemné infekce do močové trubice. K dezinfekci a čištění všech nástrojů a hraček používejte speciální čističe na erotické pomůcky.

Kromě hygieny je velmi důležitá i důkladná lubrikace kolíku. Nejvhodnější a nejsnazší způsob je vstříknout lubrikační gel přímo do močové trubice (injekční stříkačkou bez jehly). Používejte kvalitní lubrikační gel na vodní bázi.

  • Rozměry: celková délka 13,5 cm (včetně pumpičky), zasunutelná délka 10,8 cm, průměr 7 mm
  • Barva: bílá
  • Materiál: silikon s PU vrstvou
  • Výrobce: Penisplug

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: