Neohodnoceno

Silikonový postroj na penis a varlata Flux Ring (Love to Love)

Toužíte po lepší a déletrvající erekci? Zaškrťte penis a varlata stylovým postrojem Flux Ring a vychutnejte si pořádnou postelovou jízdu....

Můžeme doručit do:
5.6.2024
Položka byla vyprodána…
Objednáno
Kód: 6666
Značka: Love to Love
400 Kč –12 % 350 Kč
Kategorie: Zvětšení penisu
Položka byla vyprodána…
Silikonový postroj na penis a varlata Flux Ring (Love to Love)
400 Kč –12 %
Výhody

Toužíte po lepší a déletrvající erekci? Zaškrťte penis a varlata stylovým postrojem Flux Ring a vychutnejte si pořádnou postelovou jízdu.

Postroj je vyrobený z elastického a úžasně měkkého silikonu. Je pohodlný na nošení a snadno se přizpůsobí velikosti vašeho nádobíčka, zároveň je ale dostatečně pevný a zajistí kvalitní zaškrcení penisu.

K lubrikaci používejte gely na vodní bázi. Čistěte speciálním dezinfekčním prostředkem na erotické pomůcky.

UPOZORNĚNÍ: Maximální doba nasazení bez přestávky by neměla přesáhnout 20 minut. V případě nesprávného použití hrozí trvalé poškození penisu. Pokud pozorujete bolest, změnu barvy penisu (do modra) či výrazný otok, kroužek okamžitě sundejte. Jestliže to není možné, okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc.

Pokud trpíte cukrovkou, onemocněním kardiovaskulárního systému nebo užíváte léky na ředění krve či psychofarmaka, zkonzultujte použití erekčního kroužku se svým lékařem.

  • Rozměry: 4,8 x 3,5 cm, vnitřní průměr kroužku na penis 30 mm, vnitřní průměr kroužku na varlata 25 mm (materiál je elastický)
  • Barva: tyrkysová
  • Materiál: silikon
  • Výrobce: Love to Love

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: