Neohodnoceno

Stimulační-erekční kroužky Stronghold Duo

Stronghold Duo je sada dvou erekčních kroužků s různými dráždivými výčnělky po celém obvodu. Skvěle stimulují partnerku a zároveň drží perfektně erekci....

Můžeme doručit do:
2.5.2024
Položka byla vyprodána…
Objednáno
Kód: 05102540000
Značka: You2Toys
185 Kč –13 % 160 Kč
Kategorie: NEVIBRAČNÍ EREKČNÍ KROUŽKY
Položka byla vyprodána…
Stimulační-erekční kroužky Stronghold Duo
185 Kč –13 %
Výhody

Stronghold Duo je sada dvou erekčních kroužků s různými dráždivými výčnělky po celém obvodu. Skvěle stimulují partnerku a zároveň drží perfektně erekci.

Kroužky jsou zhotoveny z příjemného gelu, který je dostatečně elastický a plně se přizpůsobí velikosti penisu. Kroužky lze nasadit i na prsty.

Díky své příznivé ceně se jedná o populární erotickou pomůcku. Stronghold Duo dává penisu dvojitou oporu a tím získáte dvojitou sílu pro vaší partnerku či partnera.

UPOZORNĚNÍ: Maximální doba nasazení bez přestávky by neměla přesáhnout 20 minut. V případě nesprávného použití hrozí trvalé poškození penisu. Pokud pozorujete bolest, změnu barvy penisu (do modra) či výrazný otok, kroužek okamžitě sundejte. Jestliže to není možné, okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc.

Pokud trpíte cukrovkou, onemocněním kardiovaskulárního systému nebo užíváte léky na ředění krve či psychofarmaka, zkonzultujte použití erekčního kroužku se svým lékařem.

  • Rozměry: vnitřní průměr 1,5 cm (elastické)
  • Barva: růžová (transparentní)
  • Materiál: TPE
  • Výrobce: You2Toys

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: