Neohodnoceno

Svorky na bradavky s řetízkem

Sevřete své bradavky do svorek a dopřejte jim slastně bolestivé objetí, které vás dostane do varu.

Můžeme doručit do:
28.6.2024
Skladem
Kód: F33
119 Kč
Nipple clip(1)
Novinka
Výhody

Prozkoumejte nové dimenze potěšení s těmito svorkami na bradavky s řetízkem, které jsou jako stvořené pro hravé chvíle plné vzrušení. Tento produkt je ideální pro ty, kteří si chtějí vychutnat jemné až intenzivní pocity na bradavkách, a to jak v soukromí, tak při vzrušujících hrátkách s partnerem.

Svorky jsou vybaveny měkkými gumovými koncovkami, které zajišťují komfort i při delším nošení. Díky tomu jsou vhodné i pro začátečníky v BDSM praktikách. Řetízek spojující svorky nejen že vypadá esteticky přitažlivě, ale také přidává další úroveň stimulace, jelikož pohyb a tahání za řetízek zesiluje tlak a stimulaci bradavek.

Co dělá tento produkt jedinečným, je jeho univerzálnost. Svorky lze použít samostatně, nebo je integrovat do širšího spektra BDSM aktivit. Jsou skvělým doplňkem pro ty, kdo chtějí experimentovat a přidat trochu škádlení do svých erotických her.

Tento produkt je vhodný pro různé situace - od lehkých předeherních hrátek po intenzivní seance v domácím "dungeonu". Nicméně, je důležité mít na paměti, že svorky na bradavky nejsou vhodné pro ty, kteří mají velmi citlivé bradavky nebo specifické zdravotní omezení v této oblasti.

Při používání tohoto typu produktu je klíčová komunikace mezi partnery a postupné zvyšování intenzity stimulace. To zajistí, že zkušenost bude příjemná a bezpečná pro obě strany.

Nebojte se pustit do objevování nových možností s těmito svorkami na bradavky. Přineste si domů kousek hravosti a zpestřete svůj intimní život novými, vzrušujícími způsoby!

Sevřete své bradavky do svorek a dopřejte jim slastně bolestivé objetí, které vás dostane do varu.

Svorky jsou opatřeny gumovými čepičkami, takže se příjemně nosí. Nechybí jim ani praktické aretační šroubky pro snadnou úpravu síly stisku.

Svorky spojuje kovový řetízek, který se bude během nošení pohupovat a tím bude vaše bradavky ještě více stimulovat. Trýznivějšího zážitku dosáhnete, když na řetízek zavěsíte závaží, nebo pokud vás za něj miláček zatahá.

  • Rozměry: 5,6 x 2,7 cm, délka řetízku 24 cm
  • Barva: stříbrná
  • Materiál: kov (neobsahuje nikl), PVC (bez ftalátů)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: