5 hodnocení

Ultratenké orální roušky Beffy, 2 ks

Milujete orální sex? Díky ultra tenkým ústním rouškám Beffy si nemusíte odepírat potěšení z orálního uspokojení ani během sexu na jednu noc! ...

Můžeme doručit do:
22.7.2024
Skladem
Kód: 97702_509
203 Kč 203 Kč / 1 ks
Kategorie: KONDOMY
KLADY: chrání proti pohlavně přenosným nemocem ultra tenký materiál (latex) vhodné pro cunnilingus i rimming
Výhody

Milujete orální sex? Díky ultra tenkým ústním rouškám Beffy si nemusíte odepírat potěšení z orálního uspokojení ani během sexu na jednu noc! 

Roušky zabraňují přímému kontaktu vašich rtů a jazyka s intimními partiemi. Jsou perfektní pro cunnilingus (lízání vaginy) i rimming (lízání análku). Roušky jsou dostatečně velké, aby bezpečně překryly celou oblast vaginy nebo zadečku.

Balení obsahuje 2 roušky. Cena za 1 balení.

UPOZORNĚNÍ: Orální rouška je pouze na jedno použití. Při opakovaném použití hrozí selhání ochrany a větší riziko nákazy pohlavně přenosnou chorobou. Nepoužívejte lubrikanty, které obsahují olej (např. tělová mléka, dětské oleje, vazelína, tuhé oleje a tuky) - tyto přípravky narušují latex. Používejte výhradně lubrikační gely na vodní bázi nebo lubrikanty kompatibilní s latexem. V případě, že trpíte alergií na latex, o vhodnosti používání orální roušky se poraďte s lékařem. Orální roušky jsou vyrobeny z přírodního latexu, který může vyvolat alergickou reakci včetně anafylaktického šoku. Použitou ústní roušku vyhoďte do odpadkového koše, nevhazujte ji do záchodu.

Rozměry: 25 x 15 cm
Materiál: latex
Skladování: Uchovávejte na chladném, suchém místě. Uchovávejte mimo přímé sluneční paprsky. Teplo může negativně ovlivnit fyzikální vlastnosti latexu.
Výrobce: Beffy (Nizozemí)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: