Neohodnoceno

Vakuová pumpa Mr. BIG - pro velké penisy

KONEČNĚ! Vakuová pumpa na penis pro pořádné klacky! Už jste nakoupili hromadu vakuových pump, ale všechny nakonec skončily v popelnici, protože se tam ten váš přerostlý mazel prostě nevešel? Nemusíte hledat dál, tohle je pumpa přesně pro vás!....

Můžeme doručit do:
14.6.2023
Skladem
Kód: 05042890000
Značka: You2Toys
810 Kč
Kategorie: Vakuové pumpy

KONEČNĚ! Vakuová pumpa na penis pro pořádné klacky! Už jste nakoupili hromadu vakuových pump, ale všechny nakonec skončily v popelnici, protože se tam ten váš přerostlý mazel prostě nevešel? Nemusíte hledat dál, tohle je pumpa přesně pro vás!

Říkáte si, že je váš nejlepší kámoš velký dost? Pamatuje, že nikdy nebude tak velký, aby nemohl být ještě větší! Honem s ním do pumpy. Uvnitř na vás čeká nádherných 29 cm délky při průměru 6,5 cm, takže se do ní určitě bez zaváhání "schová" i ten váš :)

Použití je snadné - vyberete si jednu z manžet, nasadíte ji na ústí pumpy, strčíte penis dovnitř, a pak už stačí jen několikrát zapumpovat. S pumpou se dobře zachází, rukojeť dobře padne do ruky (pumpování je mnohem příjemnější, než když mačkáte klasický balónek, jaký mají jiné vakuové pumpy).

Pumpa začne okamžitě vytvářet podtlak a vy můžete svůj zvětšující se penis pozorovat skrz průhledný tubus, což bude úžasně vzrušující podívaná i pro vaši partnerku (nebo partnera). A s pumpováním vám koneckonců můžou i pomoct. Měřící páska ukáže, jak váš penis postupně vyrůstá.
Pokud pocítíte, že je tlak příliš velký, jednoduše ho trošku uvolníte pomocí bezpečnostního ventilku.

Podtlak skvěle posílí erekci a když to ještě navíc doplníte erekčním kroužkem, bude z vás rázem nedostižná šukací mašina :)

K pumpě dostanete tři elastické manžety - modrou (vnitřní průměr 2,5 cm), fialovou (3 cm) a růžovou (3,5 cm). Pumpa je tak dokonalý univerzální pomocník pro všechny, kteří sní o fantasticky obrovském a tlustém penisu.

  • Rozměry: celková délka 32 cm, vnitřní délka 29 cm, vnitřní průměr 6,5 cm; průměr manžet 2,5 cm, 3 cm a 3,5 cm (elastické)
  • Barva: transparentní, barevné manžety (modrá, fialová, růžová)
  • Materiál: ABS (plast; tubus a rukojeť), TPE (manžety), PVC (hadička)
  • Výrobce: You2Toys

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: