Neohodnoceno

Vibrační vajíčko s rotačními perlami a dálkovým ovladačem You Crack Me Up

Užijte si smyslnou vaginální masáž kdekoliv a kdykoliv. Vibrační vajíčko s rotačními perlami You Crack Me Up se postará o diskrétní potěšení....

Můžeme doručit do:
7.6.2023
Skladem
Kód: 10651_PINK
Značka: ToyJoy
1 010 Kč
Kategorie: Vibrační vajíčka
KLADY: celkem 7 stimulačních módů

Užijte si smyslnou vaginální masáž kdekoliv a kdykoliv. Vibrační vajíčko s rotačními perlami You Crack Me Up se postará o diskrétní potěšení.

Vajíčko vás potěší silnými vibracemi a ve své špičce ukrývá rotační perly – celkem si můžete vybrat ze 7 stimulačních módů. Můžete jej ovládat buď klasickým tlačítkem, nebo pomocí dálkového ovladače.

Je voděodolné a vyrobené ze silikonu, který je zdravotně nezávadný, příjemný na dotek a snadno se zahřeje na teplotu těla. Díky praktickému poutku jej snadno vytáhnete ven.

Ovládání je jednoduché – pro zapnutí vajíčka do stand-by módu či jeho úplné vypnutí podržte tlačítko na vajíčku po dobu 3 sekund. Stiskem tlačítka na vajíčku či ovladači přepínáte mezi stimulačními módy. Podržením tlačítka na ovladači po dobu 3 sekund vypnete vajíčko do stand-by módu.

Vajíčko se nabíjí pomocí USB kabelu, ovladač je na baterii.

K lubrikaci můžete použít jakýkoliv lubrikační gel. Čistěte vodou a jemným mýdlem, případně speciálním dezinfekčním prostředkem na erotické pomůcky.

TIP: Vajíčko se skvěle hodí na dovádění s partnerem – stačí mu svěřit do péče dálkový ovladač.

  • Rozměry: délka 8,9 cm (bez poutka), max. průměr 3,4 cm
  • Barva: růžová
  • Materiál: silikon, ABS
  • Baterie:
    • Vajíčko: interní akumulátor (nabíjení USB kabelem)
    • Ovladač: 1x CR2032 (je součástí balení)
  • Výrobce: ToyJoy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: