Neohodnoceno

Dilatátor s kroužkem na žalud (spermstopper), 8 mm

Představujeme vám dilatátor - věcičku, která zařídí dráždění vašeho penisu takovým způsobem, jaký není žádným jiným nástrojem ani sexuální technikou možný!....

Můžeme doručit do:
29.5.2024
Skladem
Kód: 38010_SILVER2
270 Kč –18 % 220 Kč
Kategorie: Dilatátory
Dilatátor s kroužkem na žalud (spermstopper), 8 mm
270 Kč –18 %
Výhody

Představujeme vám dilatátor - věcičku, která zařídí dráždění vašeho penisu takovým způsobem, jaký není žádným jiným nástrojem ani sexuální technikou možný! Máte zájem? :)

Tenhle dilatátor je vlastně druh kolíku do penisu, tzv. spermstopper. Kroužek se navleče za hlavičku penisu a kuličku vsunete do močové trubice. Kulička je upevněná na rameni, které se dá lehce odklopit kvůli lepší manipulaci. Druhá kulička bude navíc příjemně dráždit vaši uzdičku. Díky kroužku spermstopper také pěkně drží na místě.

Jen co se chladivý kov zlehka dotkne hlavičky vašeho penisu, přivíráte oči v trýznivém očekávání. Sonda pomalu a něžně krouží po žaludu, oddáváte se tomu pocitu. Na ústí močové trubice se objevuje kapička vzrušení. Tak moc vás to pohltilo. A když pak dilatátor bez zaváhání vklouzne na kousíček dovnitř, vy jen zalapáte po dechu...

Nebolí to, naopak je to velmi příjemné, jak se močová trubice kousek po kousku rozestupuje, aby pojala sondu. Toho orgasmického pocitu se už nikdy nebudete chtít vzdát! Ta neskutečná rozkoš, která plyne z dráždění penisu zevnitř, vás naprosto uchvátí! A to není všechno. I následné vytahování sondy je takovým dalším orgasmem.

Skvělé je, že do svých hrátek s dilatátorem můžete přizvat i partnerku nebo partnera. Hluboká penetrace penisu je dokonale dráždivá podívaná - když si sonda razí cestu vnitřkem, zvnějšku na spodní straně penisu můžete pozorovat její pohyb a dokonce ji i nahmatáte, když penis vezmete do dlaně.

Nerezová ocel je neporézní aseptický materiál, ale i přesto dbejte na důkladnou čistotu a sterilitu nástrojů i prostředí, aby nedošlo k zavlečení infekce. K desinfekci všech nástrojů používejte speciální čističe na erotické pomůcky.

Velmi důležitá je i dostatečná lubrikace. Kvalitním lubrikačním gelem důkladně namažte sondu i váš penis. Nejsnazší způsob je vstříknout lubrikační gel přímo do močové trubice pomocí injekční stříkačky (bez jehly).

Povrch dilatátoru je hladký, nemá žádné ostré hrany.

Začátečníkům doporučujeme začít s dilatací, tj. roztahování močové trubice, se sondou nejmenšího průměru (4 mm). Trénink dělá mistra a váš penis bude brzy připraven pojmout širší dilatátor včetně tohoto spermstopperu ;)

A jestli je to pro vás ještě pořád málo, zkuste dilatátor s vibracemi! Nebo úchvatný dilatátor pro elektrosex!

  • Vnitřní průměr kroužku: 3 cm
  • Průměr kuličky: 8 mm
  • Délka ramena: 3 cm
  • Barva: stříbrná
  • Materiál: nerezová ocel
  • Výrobce: Steel Power Tools

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: