Neohodnoceno

Dilatátor (vroubkovaný) Dip Stick Ribbed, 6 mm

Představujeme vám dilatátor - věcičku, která zařídí dráždění vaší prostaty takovým způsobemjaký není žádným jiným nástrojem ani sexuální technikou možný!...

Můžeme doručit do:
24.4.2024
Skladem
Kód: 38024_SILVER2
450 Kč –22 % 350 Kč
Kategorie: Dilatátory
KLADY: dá se použít oboustranně
Dilatátor (vroubkovaný) Dip Stick Ribbed, 6 mm
450 Kč –22 %
Výhody

Představujeme vám dilatátor - věcičku, která zařídí dráždění vaší prostaty takovým způsobem, jaký není žádným jiným nástrojem ani sexuální technikou možný

A tenhle má navíc zajímavé vroubkování (kuličky v řadě za sebou) po celé délce. Perfektně intenzivní stimulace zaručena!

 

Nerezová ocel je neporézní aseptický materiál, ale i přesto dbejte na důkladnou čistotu a sterilitu nástrojů i prostředí, aby nedošlo k zavlečení infekce. Pamatujte, že některé sondy (v závislosti na jejich délce) pronikají až do močového měchýře. K desinfekci všech nástrojů používejte speciální čističe na erotické pomůcky.

Velmi důležitá je i dostatečná lubrikace. Kvalitním lubrikačním gelem důkladně namažte sondu i váš penis. Nejsnazší způsob je vstříknout lubrikační gel přímo do močové trubice pomocí injekční stříkačky (bez jehly).

Sonda je použitelná oboustranně, za hladký konec se dobře drží. Tvar je rovný se zaoblenými špičkami na obou koncích, které usnadní zasouvání. Nemá žádné ostré hrany - kuličkové vroubkování je také hladké.

Začátečníkům doporučujeme začít s dilatací, tj. roztahování močové trubice, se sondou nejmenšího průměru (4 mm). Trénink dělá mistra a váš penis bude brzy připraven pojmout širší dilatátor včetně tohoto sexy krasavce ;)

TIP pro zkušenější: Upevněte sondu do svěráku (nebo podobného nástroje), zasuňte ji do penisu a rytmicky hýbejte zadkem dopředu a dozadu jako při souloži. O volné ruce se můžete opřít (abyste ve finále ustáli ten výbuch slasti), nebo si třeba tahat za bradavky.

  • Rozměry: celková délka 24 cm, délka zasunutelné části 17 cm, vnější průměr 6 mm
  • Barva: stříbrná
  • Materiál: nerezová ocel
  • Výrobce: Steel Power Tools

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: